header

Sniego valymas ir teritorijų barstymas

ISA certified arborist

Sniego valymas ir teritorijų barstymas

Sniego kasimas, valymas ar ledą tirpdančių mišinių barstymas dažnu atveju yra daug pasiruošimo reikalaujantys darbai, todėl juos atlikti savarankiškai gali būti per daug sudėtinga. „Arboros” teikiamos sniego valymo paslaugos užtikrins, kad žiemos keliami rūpesčiai Jums netaptų problema. Mūsų profesionali ir patyrusi komanda siūlo platų žiemos sezono paslaugų pasirinkimą ir atlieka tokius darbus kaip rankinis arba mechaninis sniego valymas, kasimas, stumdymas, išvežimas, pavojingų varveklių šalinimas ar kelių barstymas. Naudojame galingą ir patikimą techniką bei įrangą, kuri leidžia net ir itin dideles teritorijas greitai paruošti saugiam automobilių ir pėsčiųjų eismui.

Mechanizuotas arba rankinis sniego valymas

Priklausomai nuo teritorijos ploto ir galimybės ją pasiekti, atliekame rankinį arba mechaninį sniego valymą. Tiek vienai, tiek kitai užduočiai skiriame ypatingą dėmesį, todėl garantuojame Jūsų lūkesčius atitinkantį rezultatą. Naudojame modernią techniką: galingus traktorius, leidžiančius greitai ir švariai nuvalyti dideles teritorijas, taip pat manevringus mini krautuvus siauresnėms ir sunkiau pasiekiamoms kelių ar šaligatvių dalims valyti.

Profesionalią įrangą naudojanti „Arboros“ komanda taip pat užtikrina greitą rankinį sniego valymą nuo laiptų, pagrindinių įėjimų ar kitų vietų. Darbus atliekame specialiais sniego valymo įrankiais bei motoriniais sniego valytuvais, šluotomis, todėl Jums nereikia gaišti savo brangaus laiko. Jeigu Jus domina mechanizuotas arba rankinis sniego valymas, kviečiame susisiekti su mumis – visus darbus atliekame nepriekaištingai.

Sniego valymas nuo stogų ir kitų įvairių paviršių

Ilgai sningant, ant stogų ir kitų paviršių susikaupia sniego perteklius, kuris kelia pavojų tiek statinių konstrukcijoms, tiek juose ar aplink juos esantiems žmonėms, todėl sniego valymas nuo stogų yra būtinas norint to išvengti. Tačiau tai yra pavojinga ir sudėtinga užduotis, tad svarbu, kad ją atliktų savo darbą išmanantys profesionalai. Siekiant pasirūpinti turto ir savo pačių saugumu, skatiname kreiptis į „Arboros“ specialistus. Naudodami autobokštelį, pasitelkdami aukštalipius ir kitą specialią įrangą, galime saugiai nuvalyti sniegą nuo stogo ar kitų aukštuminių paviršių, taip pat pašalinti pavojingus varveklius.

Sniego kasimas ir stumdymas

Sniego kasimui naudojame modernią techniką, kuri leidžia užtikrinti greitą ir efektyvų darbų atlikimą. Pasitelkę reguliuojamo kampo sniego peilius, važiuojame traktoriais ar krautuvais tiek į priekį, tiek atgal, todėl galime stumti sniegą ta pačia kryptimi. Tokiu būdu išvengiame neproduktyvaus važinėjimo ir sutaupome laiko. Specialios gumos, pritvirtintos ant sniego peilio, nebraižo, neardo ir kitaip negadina valomo paviršiaus, todėl galima saugiai stumdyti sniegą nuo kelių, aikštelių, trinkelių ar takų parkuose.

Varveklių šalinimas

Ant stogų kabantys varvekliai kelia pavojų tiek žmonėms, tiek turtui. Norint juos pašalinti, įprastai reikalinga speciali įranga, patirtis ir aukštalipiai. Be to, svarbu žinoti, kaip saugiai tą padaryti. Esame savo srities profesionalai, skiriantys didelį dėmesį atliekamų darbų kokybei. Galime operatyviai pašalinti sunkiai pasiekiamose vietose esančius varveklius ir pasirūpinti Jūsų bei Jūsų turto saugumu.

Sniego pakrovimas ir išvežimas

Šaligatviuose, gatvėse, pakelėse ar kitose vietose sustumtas sniegas gali trukdyti saugiam ir praktiškam pėsčiųjų bei automobilių eismui. Jeigu susidūrėte su tokia problema, susisiekite su mumis. Turime visą reikalingą techniką, todėl galime operatyviai padėti. Pakrauname ir išvežame sniegą savivarčiais į tam skirtą arba į Jūsų nurodytą vietą.

Mechanizuotas arba rankinis kelių barstymas smėlio-druskos mišiniu

Slidi kelio, šaligatvio ar kiemo danga dažnai tampa įvairių traumų priežastimi. Be to, padidina autoavarijų tikimybę. Užkirskite kelią slidžios dangos sukeliamoms nelaimėms. Operatyviai reaguojame į kiekvieną iškvietimą, dirbame visą parą, todėl, esant poreikiui, kelių barstymas gali būti atliekamas ir skubos tvarka.

Reikalingos tokios paslaugos kaip sniego kasimas ar kelių barstymas Kaune ir kituose miestuose? „Arboros“ komanda gali Jums padėti. Susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar kitu Jums patogiu būdu. Pasirūpinsime, kad sniego išvežimas ar kiti žiemos darbai nekeltų Jums rūpesčių.