Apie įmonę

Susipažinkime

,,Arbora” savo klientams siūlo platų aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros paslaugų pasirinkimą. Mes nuolat plečiame įmonės specialistų kompetencijos ribas, sistemingai modernizuojame ir didiname techninę bazę, gebame priimti neeilinius iššūkius ir nebijome pokyčių.

Klientai ir jų individualūs poreikiai įpareigoja mus kurti, siūlyti inovatyvius sprendimus ir kelti paslaugų kokybės standartus šiame sektoriuje.

Kiekvieną dieną siekiame pateisinti lūkesčius ir džiaugiamės Jūsų įvertinimais.

 

Kas mes esame?

Aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros paslaugų įmonė, atsakinga už komercinio, privataus ir valstybinio sektoriaus kraštovaizdžio gerinimą ir su tuo susijusių problemų sprendimą bei kitų užsakovo poreikių išpildymą.

Mūsų galimybės

Plėsdami kompetencijos ribas savo srityje mes drąsiai imamės įvairių užsakymų: nuo mažiausių iki didžiausių privačių, komercinių ir valstybinių sektorių kraštovaizdžio gerinimo projektų. Patirtis, kurią įgijome įgyvendindami sudėtingus projektus, suteikia mums galimybę save pristatyti kaip patikimą rangovą, o profesionaliai atlikti darbai padėjo pelnyti užsakovų pasitikėjimą.

Mūsų misija

Mūsų misija – suteikti kokybišką patirtį klientams aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros srityse, pasiūlyti kompleksines paslaugas ir jų išpildymą.

Mūsų standartai

Siekiame nuolatos plėsti atliekamų darbų apimtis, gerinti savo paslaugų kokybę ir didinti konkurencinį pranašumą, todėl laikomės aukštų darbo kokybės ir efektyvumo standartų. Mūsų įmonėje įdiegtos vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018 kokybės ir saugos standartų reikalavimus.