header

Medžių pjovimas

ISA certified arborist

Medžių pjovimas – tai pavojingas ir specialių žinių reikalaujantis darbas, ypač tais atvejais, kai medžiai yra sausi, pasvirę ar pažeisti puvinio. Panaudodami specialią įrangą, licencijuoti „Arbora“ specialistai užtikrins saugų tokių medžių nuleidimą, nepadarydami žalos Jūsų turtui ar žmonių sveikatai. Medžių kirtimas – sudėtingas procesas, tad  patikėkite šiuos darbus mūsų profesionalų komandai ir mes užtikrinsime, kad darbas būtų atliktas laikantis visų reikalavimų.

Avarinių ir pavojingų medžių pjovimas įvairaus sudėtingumo sąlygomis

Avarinės būklės arba pavojingi medžiai neretai kelia grėsmę tiek žmonėms, tiek aplink esančiam turtui, todėl jais reikėtų kuo skubiau pasirūpinti. Kiekvieno medžio pjovimas atliekamas įvertinus individualią situaciją ir laikantis griežtų saugumo reikalavimų. „Arboros“ komandoje dirba geriausi šios srities profesionalai, darbai atliekami pasitelkiant specialias priemones bei žinias. Naujausia ir patikima įranga bei mūsų sukaupta patirtis leidžia užtikrinti geriausius darbo rezultatus. Kai planuojamas avarinių medžių pjovimas kaina ir greitis dažniausiai būna vieni iš labiausiai klientus dominančių dalykų. Jeigu norite sužinoti, kiek ši ar kita paslauga kainuos konkrečiai Jūsų atveju, susisiekite. Suteiksime visą reikalingą informaciją.

Arboristų-aukštalipių (medžių priežiūros specialistų) paslaugos

Mūsų sertifikuoti arboristai puikiai išmano medžių priežiūros subtilybes, geba užtikrinti jiems palankiausias augimo sąlygas ir diagnozuoti medžio būklės pablogėjimo priežastis. Padedame ir konsultuojame medžių šalinimo, gydymo ar išsaugojimo klausimais, parengdami „žingsnis po žingsnio“ planą tolimesnei medžių priežiūrai. „Arbora“ profesionalai atliks visus reikalingus medžių išsaugojimo ar šalinimo darbus, taip pat atsakys, kokius medžius galima kirsti be leidimo, o kada leidimas medžių kirtimui būtinas. Kreipkitės – pasirūpinkite savo medžiais!

Aukštuminis medžių šalinimas

Aukštuminis medžių šalinimas – tai nelengvas iššūkis net ir patyrusiems arboristams. Pasitelkdami naujausias technologijas, ilgametę patirtį bei patikimą techniką, suteiksime bet kokio sudėtingumo želdinių tvarkymo paslaugas. Naudodamiesi kėlimo platforma ar lipdami su specialia įranga, pjauname pavojingus aplinkai medžius, šaliname grėsmę keliančias šakas. Jeigu Jus domina medžių pjovimas Kaune arba kitos „Arboros“ paslaugos, susisiekite. Pateiksime geriausią pasiūlymą.

Medžių pjovimas elektros tinklų apsaugos zonose

Prie elektros linijų kabelių augantys neprižiūrėti medžiai neretai tampa elektros tiekimo sutrikimų priežastimi. Siaučiant audrai ar pučiant stipriam vėjui, medžiai ir jų šakos gali nutraukti laidus ar nuversti atramas. Jeigu medžiai ar kiti želdiniai auga Jums priklausančioje teritorijoje, esate atsakingi už jų priežiūrą. Siekiant užtikrinti tinkamą elektros tinklų proskyną ir išvengti nuostolių, želdinius būtina reguliariai prižiūrėti. „Arboros“ komanda gali pasirūpinti, kad pavienių medžių ar miškų kirtimas elektros tinklų apsaugos zonose būtų atliekamas laikantis visų nustatytų reikalavimų.